Sex randki

zgubiłam telefon z seks zdjęciami

zgubiłam telefon z seks zdjęciami 

 

No to mamy klops. Proponuje zrobić wszystko by odnaleźć telefon, nie tylko ze względu na zdjęcia, ale też wartość materialną- wystaw ogłoszenia, napisz do znajomych, przejdź trzy razy trasę na której mogłaś zgubić telefon.

Jeśli miałaś telefon zabezpieczony hasłem to nie powinno się nic stać, ktoś kto go znajdzie raczej będzie musiał sformatować telefon do stanu fabrycznego i nic na nim nie zostanie. Jednak jeśli hasła nie było to możesz mieć problem, lepiej się módl żeby ten ktoś zachował te treści dla siebie.

Jeśli straciłaś wiarę w odnalezienie telefonu, albo prywatność jest więcej warta niż ten telefon- proponuje skontaktować się z operatorem bądź producentem aby zdezaktywowali telefon po kodzie IMEI.

Pamiętaj że w ten sposób uceglawiasz swój sprzęt, czyli nieodwracalnie przestaje działać. Jednak niektóre telefony nie mają takiej funkcji, wtedy musisz się pogodzić z tym faktem i mieć nadzieje że nie pojawią się nigdzie w sieci. Dlatego na przyszłość uważaj, pamiętaj by zablokować telefon albo trzymać zdjęcia w chmurze

Sex randki sex kamery seks kamerki

Koleżanka widziała nagie zdjęcia mojego faceta na telefonie

Koleżanka widziała nagie zdjęcia mojego faceta na telefonie

Nie ma co panikować, jeśli masz czym się pochwalić, to nie ma powodu do wstydu. Zwykłe fopa. Jednak warto ustalić z nią, żeby nikomu o tym nie mówiła. Każdy ma na swoim telefonie jakieś nagie zdjęcia, więc nie przesadzajmy jeśli ktokolwiek inny je zobaczy i nie udawajmy świętych. Sam widok nie narobi ci wiele krzywdy, o wiele gorzej jest jeśli przypadkiem wyślesz komuś owe zdjęcie. W internecie nic nie ginie, pamiętaj o tym. Dobrą zasadą jest aby takie zdjęcia trzymać w osobnym folderze, aby przypadkiem się nie wyświetliły gdzieś pomiędzy zdjęciami naszego psa którego chcemy pokazać. Warto też zabezpieczyć telefon hasłem, a w przypadku gdy ktoś inny ma używać naszego telefonu, takie treści trzymać w chmurze zabezpieczonej hasłem którego nikt nie zna- to nic trudnego zachować nasze prywatne rzeczy w tajemnicy, potrzeba tylko trochę dyscypliny więc nie martw się, ale ucz się na swoich oraz innych błędach. W ostatecznym rozrachunku, lepiej żeby to było nagie zdjęcie faceta, niż twoje z penisem w ustach.

Sex randki sex kamery seks kamerki

Moja dziewczyna chce abym wysyłał jej nagie zdjęcia

Moja dziewczyna chce abym wysyłał jej nagie zdjęcia

Po pierwsze- gratulacje, trafiłeś na rzadką, napaloną dziewczynę! Jednak musisz być ostrożny czy nie kryje się za tym jakiś podstęp, kobiety to podstępne bestie, dobrze przemyśl czy przypadkiem nie jest koleżanką twojej byłej którą zraniłeś- tak, takie sytuacje mają miejsce. Przemyśl każdy wariant czy przypadkiem nie chce cię skompromitować- chyba że dostałeś pierwszy jej nagi zdjęcie, wtedy masz w razie co haka na nią. Ufaj, ale sprawdzaj- to warta zapamiętania dewiza. Pamiętaj jednak żeby zabezpieczyć telefon hasłem i poproś dziewczynę by również to zrobiła- chyba że chcesz by wszystkie jej koleżanki oraz młodszy brat widział twojego ptaka. Wysyłanie sobie zdjęć jest fascynującą zabawą i może was konkretnie nakręcić, dlatego nie warto przekładać strachu ponad przyjemność- czasami trzeba zaryzykować i dobrze się bawić. Tylko miej w sobie nieco więcej fantazji, czasami warto pokazać mniej i kusić dziewczynę niżeli odkryć wszystkie swoje karty od razu

Sex randki sex kamery seks kamerki