Nagie selfie z byłym facetem

Nagie selfie z byłym facetem

Zdjęcie na którym jesteście oboje, jest miłą pamiątką i raczej nie powinno sprawić nikomu problemu, nawet po rozstaniu. Wiele par uwielbia robić swoje wspólne sesje nago, to zupełnie normalne. Tylko pamiętaj aby nie pokazywać się w nieprzyzwoitych sytuacjach na wypadek gdyby zdjęcie wpadły w niepowołane ręce, to bardzo ważne by chronić swoją prywatność tym bardziej jeśli robimy coś niecenzuralnego. Warto porozmawiać z byłym partnerem by usunął twoje zdjęcie, tutaj trzeba nauczyć się dyplomacji, zawsze zachęcam do rozstawania się w dobrych relacjach, dobrym argumentem będzie przytoczenie wspomnień- przecież byliście razem i było wam miło, dlatego reszta szacunku się należy, nawet jeśli już nic was nie łączy. Gdyby jednak twój były wpadł na pomysł rozsyłania twoich zdjęć, pamiętaj że jest to prawnie zabronione i upublicznianie wizerunku nagiej kobiety bez jej pozwolenia grozi karą- dlatego nie wahaj się powiadomić policje o tym. Czasami wystarczy tylko zagrozić by chłopak usunął wspomniane zdjęcia.

Sex randki sex kamery seks kamerki

Uległa czy domina?

Uległa czy domina?

W dzisiejszych czasach bardzo chętnie korzystamy z internetu, gdzie bez problemu możemy nawiązać kontakt z osobami w różnym celu, w przypadku grup erotycznych- raczej nie ma problemu, walimy prosto z mostu w opisie profilu czego oczekujemy i czekamy na odpowiednią osobę. Niestety takie grupy mają sporo minusów, między innymi trzeba za nie płacić, dodatkowo większość profili to anonimowe osoby albo oszuści chcący wyłudzić dane osobę, pieniądze albo zdjęcia. O wiele szybciej i bezpieczniej jest szukać na portalach randkowych bardziej neutralnych. Tylko tutaj zaczynają się schody, prawdziwy dżentelmen nie może napisać kobiecie w pierwszej wiadomości że szuka uległej kobiety do ostrej sesji BDSM. Musimy zdobyć jej zaufanie, sprawić by polubiła nas za charakter i nawiązać bliższą relacje. Warto być czujnym, jest wiele znaków które wysyła kobieta które określają czy jest ona uległa czy woli dominować, sposób wypowiedzi, zdjęcia jakie nam wysyła czynników jest wiele- gdy osoba jest otwarta, można spróbować nieco bardziej bezpośrednio.

Sex randki sex kamery seks kamerki

Seks brutalny, czy łagodny?

Seks brutalny, czy łagodny?

Uważam że od tego pytania powinno się zacząć, jeśli mamy zamiar z kim się związać. Niedopasowanie temperamentów to najgorsze zło które może nas spotkać, seks jest fundamentem relacji w partnerstwie, dlatego bardzo ważne jest by obie strony czerpały satysfakcje. W najlepszym przypadku, oboje z was lubicie to samo, jednak świat nie jest idealny i rzadko zdarza się że wszystko jest po naszej myśli. Dobrze będzie jeśli uda nam się wypracować kompromis i uprawiać seks na zmianę, raz łagodny, a kolejnym razem nieco bardziej ostro. Czasami uda się przekonać drugą osobę i oswoić z praktykami które podniecają nas nieco bardziej, dlatego spróbujcie wprowadzać zmiany małymi krokami i wszystko powinno się ułożyć z korzyścią dla obu stron. Niestety wiele osób jest mocno zamkniętych i rozmawianie o życiu erotycznym wprowadza ich w zakłopotanie, nie jest to zdrowe dla związku, tym bardziej jeśli obie strony nie czerpią satysfakcji z relacji w której się znajdują. Jeśli zależy nam na związku, warto skorzystać z porady specjalisty, by ustalić konsensus i nauczyć się rozmawiać o swoich potrzebach.

Sex randki sex kamery seks kamerki