Bolą mnie piersi podczas stosunku, co mam robić ?

Bolą mnie piersi podczas stosunku, co mam robić ?

Główną przyczyną bolących piersi jest problem z gospodarką hormonalną, najczęściej przytrafia się to kobietom w okresie ciąży i jest to normalne. Jednak gdy nie spodziewasz się dziecka to warto się zastanowić nad przyczyną tej dolegliwości. Na pewno lepiej odwiedzić specjalistę niżeli szukać rozwiązania w internecie, ponieważ prawidłowa diagnoza to klucz do rozwiązania naszego problemu związanego z dolegliwościami, ludzkie ciało jest naprawdę bardzo złożone i czasami dyskretne znaki świadczą o tym że dzieje się coś niedobrego w naszym ciele. Pamiętaj aby konsultować z lekarzem jakiekolwiek dolegliwości. Staranna profilaktyka uchroni nas przed wieloma chorobami i jest odpowiedzialna za wykrywanie nowotworów we wczesnym stadium ich rozwoju. Czasami ból piersi związany jest z nadmiernym stresem, brakiem minerałów bądź po prostu uciskiem na tkanki przez element garderoby, na przykład biustonosz, na pewno nie zaszkodzi skorzystać z darmowej mammografii raz w roku.

Sex randki sex kamery seks kamerki

Korki analne

Korki analne

Ku większemu podnieceniu, niektóre osoby obu płci decydują się na stymulacje odbytu, w tym celu powstały korki analne, ich budowa jest specyficzna i mocno różni się ona od klasycznych dildo. Przede wszystkim korki są krótsze, tak by nie uszkodzić wrażliwego jelita grubego, posiadają szeroką podstawkę która uniemożliwi zassania całej zabawki do odbytu, są one w kształcie stożka, ta by zacząć od wąskiej strony, docelowo zatrzymując się i stymulując odbyt najgrubszą częścią. Warto podczas używania korka wspomóc się lubrykantem aby nawilżyć i zmniejszyć tarcie, stymulacja odbytu może doprowadzić do orgazmu kobietę jak i mężczyznę. Częstą zabawą podczas seksu jest podwójna penetracja polegająca na stosunku klasycznym z dodatkiem korka analnego, proponuje spróbować w pozycji na pieska, wówczas istnieje możliwość dodatkowego ingerowania i zabawy korkiem. Takie akcesorium może być pomocne jako wstęp do analu, gdy partner nie może wcisnąć penisa ponieważ odbyt partnera nie jest wystarczająco rozluźniony

Sex randki sex kamery seks kamerki

Dilda

Dilda

Czym różni się dildo od wibratorów? Wibrator- jak sama nazwa mówi, posiada układ elektryczny dzięki któremu wibruje. Dildo z angielskiego oznacz imitacje prącia- ponoć słowo to pochodzi od Włoskiego słowa diletto które oznacza przyjemność. Dildo służy głównie kobietom do masturbacji. Pierwsze imitacje penisów powstawały już w starożytności jako posążki na znak płodności bądź twórczości, wykonywano je z drewna. W średniowieczu wykonywano je ze skóry bydlęcej wysokiej jakości a wypełnienie robiono z włosia. Dziś głównym materiałem z jakiego wykonuje się dildo, jest sylikon- jest to tani materiał i w dotyku przypomina prawdziwą tkankę miękką. Jednak na sklepowych półkach w sklepie z akcesoriami erotycznymi możemy napotkać również takie wyroby ze stali, plastiku, czy szkła! Wyróżnia się nawet wersje premium, których kształt jest bardziej dystyngowany, a kolorystyka głównie nawiązuje do złota, srebra i połyskującej niczym klapa fortepianu czerni. Wybór jest ogromny, spotkać można ciekawie zdobione zakończenia np. w kształcie motyla.

Sex randki sex kamery seks kamerki

Kremy nawilżające

Kremy nawilżające

Czasami zdarza się że kobieta cierpi na suchość pochwy, albo chcemy spróbować seksu analnego, nasze ciało naturalnie wytwarza śluz, jednak czasami to nie wystarcza. Z pomocą przychodzą nam kremy nawilżające, są one stworzone z naturalnych składników, tak by nie zaszkodzić nam. Należy pamiętać że wazelina rozpuszcza lateks dlatego podczas używania prezerwatywy, należy korzystać z kremów przystosowanych do tego. składniki niektórych kremów mogą nas podrażniać, dlatego warto to obserwować i spróbować takiego o innym składzie.

Krem bardzo się przydaje, nasza skóra w miejscach intymnych jest bardzo delikatna i podatna na podrażnienia, a tarcie może ją uszkodzić- dlatego zawsze pamiętaj o dobrym nawilżeniu. Jeśli gra wstępna nie pomaga nie bój się sięgnąć po krem. W przypadku seksu analnego, raczej mało kto odważy się robić to na sucho, a niestety odbyt nie produkuje śluzu który zminimalizowałby tarcie. Taki kosmetyk ma długi termin ważności, więc zawsze staraj się mieć go pod ręką.

Sex randki sex kamery seks kamerki

Seks maszyny

Seks maszyny

Coś dla prawdziwych wyjadaczy, albo osób które mają problem z nawiązywaniem ludzkich relacji, producenci bardzo mocno się postarali by wyjść nam naprzeciw- tworząc seks maszyny. Określenie maszyna ma bardzo szeroką definicję, dlatego skupmy się na akcesoriach erotycznych które nie angażują naszych rąk. Zacznijmy od najtańszych, czyli dmuchane piłki z przyczepianym dildo, ciekawe rozwiązanie ale niezbyt wygodne, można zdobyć taką zabawkę za około 300zł. Następną maszyną są żelowe korpusy z imitacją penisa z róznymi funkcjami, np. ruch posuwisty, wibracja i tym podobne. Takie cudo kosztuje niestety około trzech tysięcy, jednak mocno imituje ona seks z człowiekiem, za połowe ceny możemy kupić sam wibrator z tymi samymi funkcjami, możemy go po prostu do czegoś przymocować, w ofercie można też znaleźć dmuchane łóżko z funkcją penetracji z wymiennymi końcówkami. Jeśli chcesz zaszaleć i masz odłożenie nieco więcej pieniędzy, a dokładnie około 7tysięcy, możesz zamówić cyber lalkę, jest to sylikonowa postać naturalnych ludzkich rozmiarów z możliwością personalizacji- możesz wybrać wielkość piersi, kolor włosów i skóry.. Ma ona wszystkie otwory z którymi możesz się zabawić, zmienić jej pozycję, jest to bardzo realistyczny sylikon przypominający ludzką skórę, sam chętnie bym wypróbował!

Sex randki sex kamery seks kamerki