Mój pierwszy raz i strach związany z nim

Mój pierwszy raz i strach związany z nim

Statystycznie, najwięcej osób swoje pierwsze kontakty seksualne inicjowała w wieku około 15lat. Pamiętam jak dziś, myślałem wtedy że jestem już dorosły, najmądrzejszy i cały świat przede mną- pewnie każdy z nas tak myślał, że wszystko co złe nie dotyczy nas a my jesteśmy niezniszczalni.

Chłopcy w tym wieku w głowie mają nie wiele, głównie są to imprezy, gry komputerowe i seks.

Pewnie dzieje się tak za sprawą buzujących hormonów, dlatego obsesyjnie szukaliśmy dziewczyny która będzie chętna zrobić to z nami. Niestety cała wiedza na temat seksu brała się z opowiadań kolegów i filmów pornograficznych, co nie jest dobrym połączeniem. Jako chłopak nie martwiłem się zbytnio, na szczęście wiedziałem że trzeba użyć prezerwatywy, jednak moja dziewczyna była przerażona. Pierwszy seks nie skończył się orgazmem wnioskując po rozmowach z kolegami- wszyscy raczej zaczynali od tego typu gier wstępnych. Ewidentnie ten wiek nie jest odpowiednim by zacząć uprawiać zdrowy bezpieczny seks, mógłby być- gdyby rodzice albo szkoła angażowała się bardziej w nasze wychowanie seksualne, nie tylko mówiąc o tym skąd biorą się dzieci, tylko właśnie tłumacząc jak zachować się w takiej sytuacji

Sex randki sex kamery seks kamerki

Pierwsza randka

Pierwsza randka

Czasami życie tak się nam ułoży że postanawiamy umawiać się z kimś potajemnie, jest wiele przyczyn- albo jesteśmy innej orientacji seksualnej i nie chcemy by nasi znajomi się o tym dowiedzieli, albo jesteśmy w związku i chcemy spróbować z kimś innym, myślę że każdy znajdzie jakiś powód. Szkopuł w tym, jak to zrobić by się nie wydało. Jest kilka sprawdzonych metod, najlepszą będzie być szczerym z nowo poznaną osobą, wtedy będziemy mieli sojusznika w małym sekrecie i nie musimy się martwić że nas zdemaskuje, często zdarza się że obie strony są z kimś związane i spotykanie się w swoich domach jest ryzykowne, bo czasami ktoś wraca wcześnie z pracy, albo sąsiedzi nas zauważą. Jeśli umawiamy się tylko na seks, najprościej jest wynająć hotel, są nawet motele na godziny więc koszty są mniejsze. Jednak gdy zależy nam by spędzać z kimś czas, pamiętaj by nie wybierać miejsc w których możemy spotkać kogoś znajomego- później ciężko będzie nam się wygrzebać z tego. Jednak zawsze pamiętaj by traktować innych tak jak sami byśmy chcieli być traktowani, nie warto ranić drugiej osoby zdradą która trwa długo. Musisz wybrać.

Sex randki sex kamery seks kamerki