Zbyt szybko dochodzę, jak temu zaradzić?

Zbyt szybko dochodzę, jak temu zaradzić?

Wielu facetów ma z tym problem, przyczyn jest bardzo wiele. Dzieje się tak z powodu zbyt dużego podniecenia, intensywnego tarcia- jeśli kobieta jest ciasna albo jeśli ostatni stosunek odbyliśmy ponad tydzień temu, spermy jest zbyt dużo i hormony są tak nasilone na szybki wytrysk że nie jestesmy w stanie tego powstrzymać.

Można temu zaradzić na kilka sposobów, a najlepiej je połączyć. Najlepiej doprowadzić się do wytrysku rano, jeśli wiemy że wieczorem będziemy uprawiać seks, wtedy nie będziemy mieli takiego wielkiego ciśnienia i to da nam kilka minut przewagi, następnie gdy dojdzie już do zbliżenia pamiętaj o długiej grze wstępnej, kobiety potrzebują więcej czasu by dojść, dlatego jest to takie ważne jeśli chcecie zgrać się w czasie. Załóż prezerwatywę, albo użyj lubrykantu, to sprawi że tarcie będzie mniejsze i twój penis będzie mniej podrażniany. Te rady powinny wydłużyć twoją służbę wystarczająco długo, jeśli nadal będziesz miał z tym problem, zasięgnij rady u specjalisty.

Sex randki sex kamery seks kamerki

Mój facet lubi mnie kamerować

Mój facet lubi mnie kamerować

Wspólne nagrania mogą być bardzo podniecające, jednak trzeba mieć na uwadze kilka ważny spraw- jeśli jesteś z kimś krótko, nigdy nie masz pewności jakie są jego intencje i nie wiesz czy przypadkiem na lewo nie handluje filmami na których pokazujesz co potrafisz. Nawet jeśli ufasz komuś, pamiętaj że związki prędzej czy później dobiegają końca i nie zawsze w pozytywnej atmosferze- znam wiele przypadków gdzie facet na złość swojej byłej dziewczynie pokazywał innym jej nagie zdjęcia i filmy. Najgorzej gdy ktoś naprawdę chce narobić ci kłopotów i wyśle takie treści twojemu szefowi co może sprawić że stracisz prace, albo rodzinie co naraz cię na wstyd.

Aby uniknąć takich sytuacji, a nie sprawia ci to kłopotu że twój facet cię nagrywa- zachowaj rozsądek i pozwalaj mu nagrywać, ale najlepiej twoim telefonem, w przeciwnym wypadku od razu zgrywaj treści których nie chciałabyś pokazać nikomu innemu na swój komputer. Jeśli chcesz by facet miał do nich wgląd, możesz wysłać mu czasowy film którego nie można zapisać np. na snapchacie, albo skorzystać z usług zapisania treści na jakiejś stronie- bez możliwości jej pobrania.

Sex randki sex kamery seks kamerki

Czy seks kamery to zdrada?

Czy seks kamery to zdrada?

Są pewne tematy na które nie ma jednoznacznej odpowiedzi, między innymi jest nim pytanie czy występowanie na seks kamerach to zdrada partnera? To zależy od tego jakimi wartościami się kierujemy. Postaram się przytoczyć kilka argumentów które pomogą rozstrzygnąć ten spór.

Należy pamiętać, że seks kamery mogą być dla jednych zabawą, a dla innych po prostu sposobem na zarobek. Nalezy rozmawiać ze swoim partnerem, czy ma coś przeciwko- jeśli lubisz to robić to nie powinien cię nikt ograniczać, jeśli robisz to dla pieniędzy a nie masz innej możliwości ich zarobienia- też może pojawić się problem. Można by przytoczyć stwierdzenie że to tylko pokazywanie swojego ciała, nikt nas przecież nie dotyka, nikt nic o nas nie wie i ma to mało wspólnego ze zdradą. Są nawet aktorki porno które są w stałych związkach.

Jednak są osoby które chciałby mieć partnera tylko dla siebie pod każdym względem i traktują one nasze ciało jak skarb którym nie można się dzielić. To kwestia przekonań. Ważne jest by rozmawiać ze sobą o swoich potrzebach i wspólnie ustalić granice

Sex randki sex kamery seks kamerki

Pokazy na seks kamerach

Pokazy na seks kamerach

w jakiejkolwiek twórczości, najważniejszy jest pomysł. Świat należy do ludzi kreatywnych, którzy potrafią przyciągnąć nas do siebie i zatrzymać na dłużej. Każdy potrzebuje urozmaicenia bo przecież jak długo można oglądać ciągle to samo! Nieco bystrzejsze dziewczyny zaczęły wpadać na pomysł aby połączyć erotykę z czymś nowym. Pomysły są naprawdę przednie, na portalach erotycznych z kamerkami można znaleźć wszystko. Najbardziej popularne są seks zabawki, wszelkich rozmiarów i kolorów, a nawet przedmioty innego zastosowania! Łeb w łeb idą pokazy bielizny erotycznej, kobiety uwielbiają się przebierać, a jeszcze bardziej gdy ktoś to docenia. Nieco rzadszym widokiem są tak zwane cosplaye czyli przebrania za postacie z bajek, filmów i gier komputerowych- Więc jeśli zawsze marzyłeś by spojrzeć pod spódniczkę Wilmie ze Scooby Doo, to jeszcze nic straconego! Dla koneserów znajdą się też nieco bardziej perwersyjne pokazy, mam na myśli sesje bdsm oraz pokazy tematyczne dla fetyszystów.

Sex randki sex kamery seks kamerki