Mój facet lubi mnie kamerować

Mój facet lubi mnie kamerować

Wspólne nagrania mogą być bardzo podniecające, jednak trzeba mieć na uwadze kilka ważny spraw- jeśli jesteś z kimś krótko, nigdy nie masz pewności jakie są jego intencje i nie wiesz czy przypadkiem na lewo nie handluje filmami na których pokazujesz co potrafisz. Nawet jeśli ufasz komuś, pamiętaj że związki prędzej czy później dobiegają końca i nie zawsze w pozytywnej atmosferze- znam wiele przypadków gdzie facet na złość swojej byłej dziewczynie pokazywał innym jej nagie zdjęcia i filmy. Najgorzej gdy ktoś naprawdę chce narobić ci kłopotów i wyśle takie treści twojemu szefowi co może sprawić że stracisz prace, albo rodzinie co naraz cię na wstyd.

Aby uniknąć takich sytuacji, a nie sprawia ci to kłopotu że twój facet cię nagrywa- zachowaj rozsądek i pozwalaj mu nagrywać, ale najlepiej twoim telefonem, w przeciwnym wypadku od razu zgrywaj treści których nie chciałabyś pokazać nikomu innemu na swój komputer. Jeśli chcesz by facet miał do nich wgląd, możesz wysłać mu czasowy film którego nie można zapisać np. na snapchacie, albo skorzystać z usług zapisania treści na jakiejś stronie- bez możliwości jej pobrania.

Kategoria:

Ile można zarobić na kamerkach?

Ile można zarobić na kamerkach?

Najbardziej interesującą kwestią jest sprawa finansów, czy to przynosi jakiekolwiek korzyści materialne? Czy na seks pokazach można zarobić i jeśli tak, to ile?

Warto się zastanowić w pierwszej kolejności czy ktokolwiek chciałby pokazywać się nago przed kamerą- za darmo? myślę że nie. Dlatego wniosek nasuwa się sam, na kamerkach można zarobić, pytanie tylko ile. Tutaj jest wiele kwestii zmiennych które trzeba brać pod uwagę aby wysunąć taką kalkulacje. Zarabianie na kamerach opiera się na żetonach- widz kupuje żetony wykonując przelew, po czym przekazuje je osobie prowadzącej pokaz, często jeden żeton kosztuje 2zł, w ten sposób portal zarabia połowę. Oczywiście zasady mogą się różnić w zależności od portalu.

Następna sprawa to oglądalność i hojność widowni, czasami trafi się naprawdę dobry pokaz gdzie żetony same się sypią, a czasami przez dwie godziny nic. Na pewno dobry pokaz obroni się nawet w ciężkich momentach! Z obserwacji można wywnioskować, że w godzinę można zarobić +/-500zł

Czy lubicie seks kamery?

Czy lubicie seks kamery? 

Popularność pokazywania swojego życia erotycznego na internetowych streamingach z kamer wbudowanych w klapę laptopa jest już tak znane i popularne, że można określić jakieś normy oraz wyrazić swoją opinie na ten temat.

Zabawa na seks kamerce

Zabawa na seks kamerce

Kiedyś seks był czymś intymnym, prywatnym. Czymś co robi się w ubraniu i przy zgaszonym świetle- na szczęście żyjemy w zupełnie nowych lepszych czasach, co chwila przesuwamy granice a sklepy z zabawkami erotycznymi możemy spotkać przy głównych ulicach w centrum. Internet i portale social medialne sprawiły że mamy coraz większą ochotę by ktoś obserwował nasze życie, nie inaczej się ma sprawa w sytuacji seksu i zabaw, każdy ma ochotę zabawić się sam ze sobą od czasu do czasu- kobiety uwielbiają zabawki i nie szczędzą sobie by pokazać ludziom jak się ich używa, seks kamerki pękają w szwach, od koloru do wyboru i to dosłownie. Duże, małe, kolorowe, czarne, wibrujące- albo zupełny klasyk butelka od wina. Wyobraźnia działa, a widownia dopinguje by iść krok dalej, a to uzależnia. Największą popularnością cieszą się duety, damsko męskie, albo dwie dziewczyny zabawiające się ze sobą nawzajem- takie interakcje nie przejdą bez echa w internecie, warto spróbować choć raz.

Zarabianie na seks kamerach

Zarabianie na seks kamerach 

Ludzie potrafią z wszystkiego zrobić biznes, a przecież idealna praca to taka dla której nie trzeba wychodzić z domu- a jeszcze lepiej gdy nie trzeba ciężko pracować i można dobrze na tym zarobić. Wystarczy ci dostęp do internetu, przyzwoita kamera- a umówmy się,